DOM WROCŁAW PRUDNICKA

5 900,00 PLN

średzki - Miękinia

Nieruchomość położona w miejscowości Lutynia, gmina Miękinia ok. 5 km od  granic Wrocławia, ok. 19 km od wrocławskiego Rynku, bardzo dobry dojazd do Wrocławia.

Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 695 m2, na której posadowiony jest podpiwniczony budynek o powierzchni 333 m2 przeznaczony na cele użytkowe. Zabudowania powstały w latach 30 XX wieku. Działka ma regularny, prostokątny kształt. Posadowienie budynku na skraju działki pozwala na jej dodatkowe zagospodarowanie elementami małej architektury lub parkingiem.

Nieruchomość jest przepięknie usytuowana w centrum Lutyni.

Budynek obecnie w trakcie renowacji na cele usługowo-biurowe, doprowadzonej do stanu deweloperskiego z zakupioną armaturą. Cegła w dobrym stanie. Dach po remoncie, okna, drzwi zewnętrzne wymienione. Instalacje wymienione.  Okablowanie do video monitoringu i projektów multimedialnych wykonane.

Budynek  ma wielką siłę przedwojennego nastroju oraz potencjał po remoncie można tu stworzyć podmiejską oazę lub doskonałą inwestycją -  restaurację, salę weselną z hotelem, centrum edukacyjno- rekreacyjne lub gabinety medyczne. Obszar objęty MPZP - dopuszcza się lokalizację zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej.

Doskonała lokalizacja Nieruchomość usytuowana w centralnej części miejscowości,

Lutynia (powiat średzki, gmina Miękinia). Bliskość Wrocławia (miejscowość usytuowana tuż przy granicy miasta)  i doskonały dojazd do centrum ( rozpoczęta budowa obwodnicy Leśnicy)  powoduje, że  z powodzeniem  można łączyć pracę zawodową ze spokojem i ciszą wsi.

Bogata infrastruktura w miejscowości zespół szkolno-przedszkolny, plac zabaw, boisko sportowe, sklepy spożywcze, apteka, przychodnia lekarska.

Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja  w trakcie wykonywania

CENA SPRZEDAŻY : 499 000 zł   Sprzedaż zwolniona z Vat.

CENA NAJMU: 5900 zł netto. Możliwy również najem częściowy powierzchni.

Zapraszam do rozmów i obejrzenia nieruchomości. Zapraszam do współpracy również inne biura. Tel. 536 49 61 63 (telefon dostępny 7 dni w tygodniu w godzinach 9:00-21:00)   www.home-partner.com.pl

DANE KONTAKTOWE:

Home Partner

biuro@home-partner.com.pl

www.home-partner.com.pl

*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Powierzchnia

333 m2

Miasto

średzki

Dzielnica

Miękinia

Powierzchnia działki

695 m2

Liczba pięter

2

Rok budowy

1935

Ulica

Kościuszki

Typ podłaczenia wody

miejska

Materiał budowlany

cegła