DOM WROCŁAW PRUDNICKA

410 000,00 PLN

średzki - Miękinia

Na sprzedaż rozkładowy i niezwykle funkcjonalny dom położony na 15 arowej działce pełnej dużych drzew brzozy, świerki, sosny. Oaza dla potrzebujących relaksu i ciszy. Mnóstwo śpiewających ptaków i świerszczy co wieczór.

Dom w miejscowości Gałów .Dom usytuowany w spokojnej, pełnej lasów i czystego powietrza okolicy, zlokalizowany na terenie Bystrzyckiego Parku Krajobrazowego, blisko Katów Wrocławskich, z dala od zgiełku aglomeracji. Dom położony na wyjątkowym, jednorodnie zagospodarowanym osiedlu domów jednorodzinnych. Cicha okolica, znajdująca się w otulinie lasu, nadaje temu miejscu wysokie walory wypoczynkowe. Jednocześnie bliskość Wrocławia i doskonały dojazd do miasta powoduje, że można łączyć pracę zawodową w mieście ze spokojem i ciszą wsi. W malowniczej miejscowości Gałów, znajduje się też wiele zabytków min., Kościół filialny pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny z 1509 roku oraz pałac z 1874 roku. Wjazd do Wrocławia możliwy od strony; Leśnicy, Jerzmanowa, Nowego Dworu, Muchoboru i od strony Centrum Bielany Wr.

Dom słoneczny, o powierzchni ok. 160 mkw, z użytkowym poddaszem. Dom posiada część dzienną złożoną z salonu i kuchni wraz z jadalnią oraz spiżarnią. Na parterze dodatkowo dwa pokoje oraz łazienka z oknem. Na drugim poziomie poddasze z zaprojektowanymi dwoma sypialniami i łazienką. Dom w stanie surowym zamkniętym, ze skończoną elewacją. Istnieje również możliwość wykończenia budynku pod klucz.

Działka Dom posadowiony na prostokątnej działce o powierzchni 1500 m2. Wielkość oraz ustawność działki pozwala na uzupełnienie zabudowy o elementy malej architektury czy tez garażu wolnostojącego lub wiaty na samochód.

Media: woda, prąd, gaz ziemny i kanalizacja w 2017 roku

Zapraszam do rozmów i obejrzenia domu Tel. 536 49 61 63.

DANE KONTAKTOWE:

Home Partner

biuro@home-partner.com.pl

www.home-partner.com.pl

*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Powierzchnia

160 m2

Miasto

średzki

Dzielnica

Miękinia

Liczba sypialni

4

Liczba pokoi

5

Powierzchnia działki

1500 m2

Liczba pięter

1

Rok budowy

2014

Typ podłaczenia wody

miejska

Typ zabudowy

wolnostojący

Materiał budowlany

silikat

Stan budynku

surowy zamknięty