DOM WROCŁAW PRUDNICKA

2 006 000,00 PLN

wrocławski - Kąty Wrocławskie

Nieruchomość położona w miejscowości Pietrzykowice, gmina Kąty Wrocławskie, ok. 5 km od  granic Wrocławia, 12 km od wrocławskiego Rynku, bardzo dobry dojazd do Wrocławia oraz do autostrady A4 i obwodnicy oraz lotniska.

Nieruchomość składa się z domu wraz z przylegającymi zabudowaniami gospodarczymi.  Zabudowania powstały w latach 30 XX wieku. Działka, na której posadowione są budynki ma powierzchnię 5 100m2. Do sprzedaży zostały tez przeznaczone działki przylegające o łącznej powierzchni 6 700 m2. W sumie grunt ma wielkość 11 800 m2.  Ma regularny, prostokątny kształt.

Nieruchomość jest przepięknie usytuowana w centrum Pietrzykowic.

Zabudowania wymagają remontu lub mogą być rozebrane lub też przeznaczone do renowacji na cele przemysłowo- usługowe. Cegła w dobrym stanie. Budynki  mają wielką siłę przedwojennego nastroju oraz potencjał po remoncie można tu stworzyć podmiejską oazę lub doskonałą inwestycją -  hotel, stadninę koni, gospodarstwo agroturystyczne, restaurację z zajazdem, magazyny, hale, hurtownie, centrum handlowe czy rekreacyjne. Obszar objęty MPZP - dopuszcza się lokalizację zabudowy mieszkaniowej i usługowej, nieuciążliwej produkcji i magazynowo-składowej  oraz zainwestowania służące celom publicznym, w tym związanego z gospodarką komunalną.

Doskonała lokalizacja Nieruchomość usytuowana w centralnej części miejscowości, przy drodze 347, łączącej Wrocław i Kąty Wrocławskie.  W miejscowości znajduje się zjazd na autostradę, a w odległości kilku kilometrów zjazd na obwodnicę Wrocławia. To dokonały logistycznie punkt na wszelką działalność, doskonałe miejsce pod względem komunikacyjnym, dające dogodny wyjazd poza aglomerację, jak również szybkie dotarcie do centrum Wrocławia, również masową komunikacją (prywatne busy, PKS, pociąg ze Smolca - ok.2 km, autobusy podmiejskie 527 517).

Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja

Cena bardzo atrakcyjna, policzona jedynie za grunt.

170 zł/m  - 2 006 000 zł

Zapraszam do rozmów i obejrzenia nieruchomości

Tel. 536 49 61 63 (telefon dostępny 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-22:00),

www.home-partner.com.pl

DANE KONTAKTOWE:

Home Partner

biuro@home-partner.com.pl

www.home-partner.com.pl

*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Powierzchnia

11800 m2

Miasto

wrocławski

Dzielnica

Kąty Wrocławskie

Typ podłaczenia wody

miejska